Розвяжіть рівняння: а) 2/5х+14=3/5; б) 2-1/3(х-6)=11. Знайдіть невідомий член пропорції: а) -3

поділити на х=2/5 поділити 4/9; б) х поділити (-2/3)=(-3)поділити 1/2.

Ответы на вопрос

Отвечает Погорелов Максим.
А) 2/5х +14 = 3/5
2\5х=3\5-14
2\5х=3\5-13 5\5
2\5х=-13 2\5
х=-67\5*5\2
х=-67\2
х=-33 1\2

б) 2-1/3 (х-6) = 11
2-1\3х+2=11
-1\3х=11-4
-1\3х=7
х=7\1*(-3\1)
х=-21

а) -3:х = 2/5 :4/9
       -3*4.9
х = ------------------
         2\5
        -14.7
х=    --------
          2\5
х=-36.75 или -36 3\4

б) х : (-2 / 3) = (-3) : 1/2.
     
    -2\3*(-3)
х=------------
        1\2
      2
х=------
     1\2
х=4