Першого дня на фарбування лавок у парку витратили 4 банки фарби по 3 кг у кожній, а другого - 5

таких самих банок. Скільки кілограмів фарби витратили за два дні? (Розв"яжи задачу двома способами)

Ответы на вопрос

Отвечает Бойкова Алина.
1 спосіб.
1) 4*3=12(кг)-за перший день витратили фарби.
2)5*3=15(кг)- за другий день витратили фарби.
3)12+15=27(кг)-витратили фарби за два дні.
2спосіб.
1)4+5=9(шт.)-використали банок замдва дні.
2)9*3=27(кг)-витратили фарби за два дні.
Відповідь: за два дні витратили 27кг фарби