Із 5 кг картоплі виходить 750г крохмалю. Скільки грамів крохмалю можна одержати із 10 кг такої

картоплі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ворохов Илья.
5кг картофеля -750 гр крахмала
10 кг картофеля-х г крахмала

5:750=10:Х
5х=750*10
5х=7500
х=7500:5
х=1500 г   или 1кг 500 г крахмала

или по другому    10:5=2 раза больше картофеля,значит и крахмала тоже в 2 раза больше    750*2=1500 г
Отвечает Богданова Анастасия.
1) 750 / 5 = 150 (г) - крохмалю з 1 кг картоплі
2) 150 * 10 = 1500 (г) 
Відповідь: з 10 кг картоплі можна одержати 1500 г крохмалю.