Кіносеанс розпочався о 12 годині,а закінчився о 13 год 40 хв.Скільки тривав сеанс?


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Лиза.
(13*60+40)-12*60= 820-720=100хв-1 год 40 хв
Отвечает Байназаров Рома.
13 год 40 хв - 12 год
780 хв + 40 хв - 720 хв
820 хв - 720 хв = 100 хв = 1 год 40 хв