Дано прямокутник АВС з катетами АС = 3 см і ВС = 4 см і дві точки М і К такі, що МК = 8 см, АМ = 1

см ВК = 2 см Знайти площу трикутника СМК

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Яна.
Дано: прямокутний трик АСВ(кут С = 90°), СВ = 4 см, АС = 3 см, АМ = 1 см, ВК = 2 см. Знайти: S(трик СМК) Знайдемо гіпотенузу трик АВС АВ = √(4*2+3*2)=√25=5см КМ =5-3=2 ВС = 4-2=2 СА = 3-1=2 Трикутник СМК рівносторонній. Знайдемо площу за формулою Герона: S=√p(p-a)(p-b)(p-c), де р=(a+b+c)/2 Звідси S=√3