В одну вазу поставили 15 квіток,у другу-у 3 рази менше,а в третю-на 4 квітки більше,ніж у

другу.Скільки всього квіток у трьох вазах?

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Лидия.
1)15:3=5(кв)-у 2 вазе. 2)5+4=9(кв)-у 3 вазе 3)5+9=14(кв)-всего у 3 вазах.