Різниця двох чисел дорівнює 25 , а їх сума - 180341. Знайдіть ці числаПомогите плиз)


Ответы на вопрос

Отвечает Куга Диана.
Нехай ці числа будуть а і с
а-с=25
а+с=180341
система

методом додовання розвяжемо систему

а+а-с+с=25+180341
2а=180366
а=180366 /2=90183

90183+с=180341
с=180341-90183=90158