Сәлеметсіз дер ме маған есеп шығарып көмектесіңдерші п.ж Өрнектің мәнін табындар 1) ( 2/7 +

3.1/2)*4.2/3

Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмин Роман.

7.8а+2.3а-5а=7.8*6+2,3*6-5*6=46,8+13,8-30=30,6

2(0,3б+5)+1,4б=2(0,3*4+5)+1,4*4=2(1,2+5)+5,6=2+6,2+5,6=13,8

6(а+1,5)-2,8а=6(1,5+1,5)-2,8*1,5=6*3-4,2=13,8

4(б+0,8)+1,7б=4(2,3+0,8)+1,7*2,3=4*3,1+3,91=16,31