Івасик-Телесик плив на моторному човні 5 год річкою зі швидкістю 27 км/год і 7 год озером зі

швидкістю 21км/год.Який шлях, річкою чи озером,був довшим і на скільки кілометрів?

Ответы на вопрос

Отвечает Дон Степан.

1)27*5=135 км - річкою
2)21*7=147 км - озером
3)147-135=12 км - шлях озером довший на 12 км