Срочно!! Пожалуйста!!!! турист половину шляху їхав на велосипеді зі швидкістю 25 км/год, а другу

половину шляху ішов пішки зі швидкістю 5 км на годину. скільки часу йшов турист, якщо подорож тривала 3 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.
Х ч - шел турист
(3-х) ч - турист ехал
25(3-х)=5х
75-25х=5х
75=25х+5х
75=30х
х=75:30
х=2,5 (ч)
Ответ: турист шел 2,5 часа

проверка
25(3-2,5)=5*2,5
25*0,5=12,5
12,5=12,5