Олеся розвязувала рівння.Протягом 4 днів вона розвязувала по 16 рівнянь щодня,а наступні 3 дні-по

12.Скільки рівнянь розвязала Олеся за тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Барчук Валерия.
16*4=64
12*3=36
64+36=100