Күзде бір егіс танабынан оған себілген214центнерден 10 есе артық,ал екіншісіне

себілген245центнерден 12есе артық астық жиналды. Екі егіс танабынан қанша астық алынды?

Ответы на вопрос

Отвечает Занковец Максим.
Шешуі : 214 ц= 21400 кг 245ц=24500кг
21400×10=214000 кг 24500×12 =294000 кг
214000+294000=508000 кг=508 т (жауап)


Ең дұрыс жауап ретінде белгілеші ; ))) Пожалуйста ))