Довжина сторін пришкільної ділянки 240 м и 150 м сад займає площу 5640 м в кв а 2\3 решти дiлянки

вiдвiдено для дослiдних робiт яка площа дослiдних дiлянок?

Ответы на вопрос

Отвечает Юсупова Алина.

1)240*150=36000 м кв - площадь пришкольного участка
2)36000-5640=30360 м кв - остальной участок
3)30360/3*2=20240 м кв - площадь для исследовательских работ