Спортивні змагання тривали три дні. Першого дня в них взяли участь 150 спортсменів, що становить

5/12 всіх учасників. Скільки спортсменів взяли участь у змаганнях другого дня, якщо третього їх кількіть становила 2/9 всіх учасників?

Ответы на вопрос

Отвечает Пронин Максим.
150:5/12=360 всього учасників
360*2/9=80 спортсменів взяли участь у змаганнях третього дня
360-150-80=130 спортсменів взяли участь у змаганнях другого дня
===========================