Чому дорівнює площа рівнобедреного прямокутного трикутника з гіпотенузою завдовжки 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Тишковец Никита.

A-катеты
2a²=64
a²=32
S=1/2*a²=1/2*32=16см²