Узимку легковий автомобіль на 1 км шляху вирачає 87г бензину,а влітку- 80.На скільки грамів бензину

менше витрачає автомобіль у літку на 100 км шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Стилл Макс.

1)  87-80=7 (г) бензину менше витрачає автомобіль влітку на 1 км шляху
2)  7×100=700 (г)
Влітку на 100 км шляху автомобіль витрачає на 700г бензину менше.