При якому значення a число x =-8,є коренем рівняння(а+2)х=20.При якому значенні це рівняння нкмає

кореня?

Ответы на вопрос

Отвечает Гелей Саша.
A+2 = 20/x
a = 20/x-2
a = -4.5

x = 20/(a+2)
кореня немає при
a = -2