Мама купила 3кг картоплі, 2кг моркви, стільки ж цибулі й 1кг буряків. Син відніс додому 3кг овочів.

Які овочі він міг віднести?

Ответы на вопрос

Отвечает Букреева Яна.
1)3кг   картофеля
2)1+2=3(кг)буряків та  моркви
3)1+2=3(кг)цибулі та буряків
відповідь:усю  картоплю або буряк та моркву ,або цибулю та буряк