Запиши такі три числа ,щоб кожне зних ділилося: на 2;на 3;на 2 і на 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Морских Даша.

Число повинно складатися з добутку 2 і 3 та будь-якого іншого множника.
Як приклад :
2*3*4 = 24
2*3*5 = 30
2*3*6 = 36