1/2,2/3,3/4,1/6,3/8,5/12 бөлшектерін бөлімі 24-ке тең бөлшек түрінде жазыңдар


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
1/2=12/24
2/3=16/24
3/4=18/24
1/6=4/24
3/8=9/24
5/12=10/24