Кожнез трьох однакових яблук розризили на 4 ривни частини яка частина Блука достанется дитини якщо

ий дадут1)3частини,2)7частин,3)8частин,4)11частин

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
1) \  \frac{3}{4} яблока

2) \  \frac{7}{4}=1 \frac{3}{4}  яблока

3) \ \frac{8}{4}=2 яблока

4) \ \frac{11}{4}=2 \frac{3}{4} яблока