Автомобіль проїхав Х км за 5 годин ,а автобус проїхав ту саму відстань за 8 годин .На скільки

кілометрів за годину швидкість автомобіля більша за швидкість автобуса

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
 \frac{x}{5} - швидкість автобуса
 \frac{x}{8} - швидкість автомобіля
 \frac{x}{5} - \frac{x}{8} = \frac{8x}{40} - \frac{5x}{40} = \frac{3x}{40} (км/год)-більша швидкість автомобіля
Відповідь: на   \frac{3x}{40}  (км/год) більша швидкість автомобіля