До обіду в магазині прродали 17 кг апельсинів.мандаринів на 9 кг більше.а лимонів на 27 кг меньше

ніж апельсинів и мандаринів разом.скільки лимонів продали в магазині до обіду

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Дарья.
1)17+9=26 кг - мандаринов продали
2)17+26=43 кг - мандаринов и апельсинов
3)43-27=16 кг - лимонов продали