На птахофабриці було 749 індичок і курей.Індичок размістили в 7 кліток по 34 птаха в кожну.Курей

розмістили у 7 кліток,порівну в кожну.Скільки курей було в одній клітці?

Ответы на вопрос

Отвечает Фисунов Евгений.
                       Кол-во клеток       Кол-во птиц в клетке      Всего птиц
Индюшка              7                                 34                                ?
Курица                  7                          одинаковое                       ?
Всего птиц            -                                  -                                749
 ----------------------------------------------------------------------------------------------
 1)  34 * 7 = 238 (инд.) - столько на птицефабрике индюшек;
 2) 749 - 238 = 511 (кур.) - столько на птицефабрике кур;
 3) 511 : 7 = 73 (кур.) - по 73 курицы в одной клетке.
Проверка: 34 * 7 + 73 * 7 = 238 + 511 = 749 птиц всего.
Вiдповiдь: 73 курей було в однiй клiтцi.