Тік төртбұрыштың ұзындығы 6см ал ені ода 3есе қысқа берілген тік төртбұрышты сыз оның периметр тап


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошкина Юлия.
Узындығы - 6см
Ені-3 есе қысқа
Р-?
Шешуі: 6-3=3(ені)
(6+3)*2=18см
Жауабы: периметрі 18см