Допоможіть розвязати задачу Уздовж дороги висаджено 4 ряди лип,по 800 саджанців у кожному ряду,та 3

ряди кленів.Скільки кленів висаджено в одному ряду, якщо всіх саджанців було 59000? Склади й розвяжи обернену задачу,у якій шуканим була би кількість рядів кленів.

Ответы на вопрос

Отвечает Губин Никита.
1) 4*800=3200 саджанців лип                                                                           2) 59000-3200=55800 саджанців клену                                                            3) 55800/3=18600 кленів в одному ряду