В одному ящику було в 5 разів більше картоплі,ніж у другому.Коли в перший ящик досипали ще 4 кг

картоплі,а в другий- 12 кг ,то в обох ящиках картоплі стало порівну.Скільки кг картоплі було в другому ящику спочатку? допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Бурундукова Варя.
1 ящик - х+12
2 ящик - 5х+4

1) 5х+4= х+12
5х-х= 12-4
4х= 8
х= 8:4
х= 2 кг - было в 1 ящике
2) 2*5= 10 кг - было во 2 ящике