чотири робітники Іван Петро Степан Павло виготовили 160деталей.Іван виготовив 81 деталь що у 3 рази

більше ніж петро а Степан і Павло виготовили деталей порівну. Хто з робітників працював найгірше?

Ответы на вопрос

Отвечает Маньковский Ярослав.

1)81:3=27(д)-виготовил петро

2)160-(81+27)=52(д)- виготовили Степан i Павло