ПОМОГИТЕ ПЖ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Автомобіль проїхав 3 год. зі швидкістю 75,1 км/год і 2

год зі швидкістю 69,8 км/год. Знайди його середню швидкість по всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Исламова Карина.
3 * 75,1 = 225,3 км - проїхав за 3 год
2 * 69,8 = 139,6 км - проїхав за 2 год
2 + 3 = 5 год - був в дорозі
225,3 + 139,6 = 364,9 км - проїхав за 5 год
364,9 : 5 = 72,98 км/год  - швидкість