100-х=24-8 күрделі тендеу 36+х=64+7 бұл екінші х+61=59+18 үшінші х+13=28+36тортинши өтініш

комектесиниздерши

Ответы на вопрос

Отвечает Топский Азамат.
100-x=24-8
-х=24-8-100
-х=-84
х=(-84):1
х=84
_____


36+х=64+7
х=64+7-36
х=35
х=35:1
x=35.
_____