Помогите пожалуйста))))))знайти суму чисел:8і2,10і7.Від`ємник4,зменшуване6.знайти різницю.Зннайти

різницю чисел 9і2,а потім порівнятирізницю і від`ємник

Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Инна.
8+2=10 10+7=17 6-4=2 9-2=7 7>2