У ТЕПЛИЦІ РОЗКВІТЛИ 5 ЧЕРВОНИХ ГВОЗДИК А БІЛИХ МЕНШЕ СКІЛЬКИ ВСЬОГО РОЗКВІТЛО ПОВІДОМ УСІ МОЖЛИВІ

ВІДПОВІДІ

Ответы на вопрос

Отвечает Азин Тимур.
5+4=9
5+3=8
5+2=7
5+1=6
Написано що розквітли 5 червоних, а білих менше ( означає 4,3,2,1 шт). А всього треба до 5 додати 4,3,2,1