(36×248-36×148)×Х=9×1000+1000-27


Ответы на вопрос

Отвечает Гумиров Айназ.
Школьные Знания.com

Задай питання зі школи



3

savchenkovlad0o
savchenkovlad0o
474 б
5 - 9 классы Математика 5+3 б


решите уравнение: 1) (36*248-36*148)*х=9*1000+1000*27
Додаток
Попроси пояснень слідкувати Відзначити порушення! Lapinkola277 03.12.2016
Відповіді та пояснення
Учасник Знань
1) ( 36*248 - 36*148)*x=9*1000+1000*27
( 8928 - 5328 )*x= 9000+27000
3600x=36000
x=36000:3600
x=10
2) (2^*10 +4^*10) -( 2*x + 6 )=3 ^*15 - 9*5
( 40 +160 ) - ( 2x+6)= 135 - 45
200 - 2x+6=90
-2x=90 - 6 -200
- 2x=-296
x= - 296: ( - 2 )
x=148
^ этот знак я поставила вместо квадрата