довжина ділянки прямокутної форми 300 метрів.ширина становить 1\5 довжини.знайди периметр і площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Артём.
300*1/5=60 м - ширина ділянки
Периметр= (60+300)*2= 720 м
Площа= 60*300= 18000 м кв