У кафе за 6 порцій морозива друзі заплатили 72 грн. а за одну чашку гарячого шоколаду на 6 грн

більше. ніж за одну порцію морозива,Скільки коштує чашка гарячого шоколаду

Ответы на вопрос

Отвечает Погребняк Анастасия.
1)72 : 6=12(грн)- за 1 порцію морозива.
2)12 + 6=18(грн)- за 1 порцію гарячого шоколаду.
Відповідь 18 гривень.