Маємо набір паличок 4 палички по 2 см 4 палички по 2 см 7 паличок по 3 см і 5 паличок по4 см. Чи

можна з цих паличок скласти прямокутника. Як обгрунтувати! Тому що відповідь НІ. ДЯКУЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Дубинин Даниил.
Якщо там тільки один раз чотири палички по 2см, бо ви написали два рази. Треба додати довжину всіх цих паличок і це мав би бути периметр прямокутника. Отже,
2*4+3*7+4*5=8+21+20=49(см) периметр
Периметр прямокутника - це сума двох сторін прямокутника помножена на два. Отже, якщо периметр поділити на два, то буде сума двох сторін: 49:2=24,5(см) бачимо, що з таких паличок не можна скласти прямокутника, бо сума сторін не може бути не цілим числом, бо наші палички всі є цілими числами :2см; 3см; 4см