Кількість яблунь , які ростуть в саду, відносяться до кількості вишень як 3/5. Укажіть число яке

може виражати загальну кількість яблунь та вишень

Ответы на вопрос

Отвечает Кучеренко Сергій.
Дане відношення може означати, що кількість яблунь = 3, а вишень =5
загальна кількість дерев при цьому: 3+5=8
можливі й інші випадки, для цього виконуємо ділення 3/5=0,6 ( 60% від кількості вишень складає кількість яблунь)
тоді щоб дізнатись кількість яблунь беремо будь-яку кількість вишень множимо на 0,6, наприклад:10*0,6=6
10 вишень та 6 яблунь разом буде 16 дерев, але підбирати кількість вишень необхідно так, щоб помноживши обране число на 0,6 отримати ціле число, адже дерево рахується цілим!