Одне число більше від другого в 3 рази. Знайди ці числа, якщо відомо. що їх різниця дорівнює 1080


Ответы на вопрос

Отвечает Пономорёва Алёна.

3х-х=1080

2х=1080

х=540

3х=1620

Отвечает Данилова Лена.

перше число х

друге число 3х

різниця 1080

складемо рівняння

3х-х=1080

2х=1080

х=1080:2

х=540 перше число

540*3=1620 друге число

 

2 спосіб

 

1)скільки частин складає різниця між числами?

3-1=2 частини

2)1080:2=540 перше число

3)540*3=1620 друге число