За яким правилом складена послідовність чисел 1,2,3,5,8,13,21,34,.........записати наступні 5 чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Халиков Марсель.
55, 89,  144,  233,   377   последовательность  чисел
  21 + 34 = 55   34 + 55 =  89   55 + 89 = 144    89 + 144 = 233   144 + 233 = 377