Бірліктерді косканда 10 ал ондық тарын косканда бир таңбалы сан шыгасын екі таңбалы екі санның

косындысын жаз.онын манин тап.косуды азайтумен тексер. тагы бир неше косынды жаз

Ответы на вопрос

Отвечает Монташкевич Евгений.
4+6=10
5+5=10
3+7=10
2+8=10
1+9=10