З одного залiзничного вокзалу у протилежних напрямках вирушили два потяги. Швидкiсть першого 85

км/год, а другого - на 10 км/год менша. Яка вiдстань буде мiж потягами через 5 Годин пiсля початку руху? (Яке рiшення?)

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Максим.
85-10=75 км/год швидкисть другого потягу
85+75=160 км/год швидкисть удаления
160*5=800 км буде миж потягами через 5 годин
Отвечает Облова Анастасия.
1).85-10=75(км/год)— швидкість другого потягу
2).85+75=160(км/год)— швидкість двох потягів
3).160*5=800(км)—відстань між потягами