Петрик зібрав 48 грибів,Мишко-у 12 раз менше,а Наталка-на 8 грибів менше,ніж Петрик.Скільки всього

грибів зібрали діти?

Ответы на вопрос

Отвечает Коломеец Саша.
48+12+8=68 грибов всего собирали дети.
Отвечает Свиленок Ваня.
48/12=4(гриба)Миша
48-8=40(гриба)Наташа
48+4+40=92всего