ЗАДАЧА.Згадайте відому байку КОНИК СТРИБУНЕЦЬ.Уявіть собі що коник стрибунец половину часу кожної

доби літа співав.третю частину танцював.шосту частину доби спав.Решту часу він вирішив присвятити підготовці до зими.Скільки годин на добу він готувався до зими.

Ответы на вопрос

Отвечает Гуменная Наталья.
0, бо 24\2=12 (це він співав), 24/3=8(це він танцював), 24/6=4(це він спав) и 12+8+4=24 24-24=0