1) Для виготовлення 8кг крохмалю використали 48кг картопли. Скильки килограмив крохмалю можна

одержати з 30кг картопли? 2) Склади и розвяжи задачу, обернену до першой, видповиддю якой буде число 30.

Ответы на вопрос

Отвечает Хатетовский Глеб.
 1) 48:8=6(кг) картоплi треба на 1 кг крахмалю
2) 30:6=5(кг) крохмалю можна одержати 
Для виготовленя8ккг крахмалю використали 48кг картоплi. Скiльки потребуеться кг картоплi щоб одержати 5 кг крахмалю?
1) 48:8=6(кг) картоплi треба на 1кг крахмалю
2)  6*5=30( кг) картопi потребуеться