Допоможіть БУДЬ ЛАСКА розв"зать задачу))) У пачці було 270 зошитів.Спочату 15 хлопчикам роздали по

6 зошитів,а решту розділили порівну між 20дівчатками.Скільки зошитів одержала кожна дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Priymak Zhenya.
 1). Ск.зошитів роздали хл.15*6=90; 2).Ск. зош. залиш.270-90=180; 3). Ск. зош. одерж. кожна дівч. 180/20=9