Розв'язати рівняння 580 - а = 4200 : 70


Ответы на вопрос

Отвечает Саматова Айым.
580-а=4200:70 580-а=60 а= 580 -60 а=520 (Я не уверен что правильно.)
Отвечает Лепа Иван.
1) Для гомогенной реакції 2А+3В=С, що протікає при температурі 620К константа швидкосі складає 6.04 *10^-5,а при підвищенні температури на 70К буде складати 2.32*10^-3.Визначити енергію активації та температурний коефіцієнт цієї реакції.Записати кінетичні рівняння для прямої та зворотньої реакції.
2)В якому агрегатному стані знаходиться речовина В, якщо при збільшенні тиску рівновага реакції Х (г) +3А (г) <=>2С (г) +2В, дельта H>0 зміщується вправо? Наведіть вирази константи рівноваги, швидкостей прямої та зворотньої реакції.Як впливає зниження температури, збільшення об*єму у 3 рази, введення каталізатора на рівновагу цієї реакції.
3)Деяка необоротня реакція при Т=320 К завершується за 480сек, а при Т=370 К - за 15сек. Розрахуйте значення температурного коефіцієнту наведеної реакції,а також час, за який вона завершується при Т=290К?
4)У скільки разів треба знизити тиск, аби швидкість реакції 2NO+O2=2NO2 зменшилась у 729 разів?