Допоможіть будь ласка розв'язати задачу Два автобуса виїхали з автостанції в протилежних напрямках

перший рухався зі швидкістю 48 кілометрів на годину що становило 3 /4 швидкості руху автобуса за який час після виходу Автобуси будуть на відстані 560 км один від одного?

Ответы на вопрос

Отвечает Ратушный Кирилл.
S = v * t - формула пути
----------------------------------
1) 48 : 3/4 = 48 : 3 * 4 = 64 (км/ч) - скорость другого автобуса;
2) 48 + 64 = 112 (км/ч) - скорость удаления;
3) 560 : 112 = 5 (ч) - время в пути.
Вiдповiдь: через 5 ч пiсля виходу автобуси будуть на вiдстанi 560 км один вiд другого.