Ламатсызба, өтініш көмектесіңізші Екі жаяу жүргінші 6 км/сағ жылдамдықпен бір-біріне қарама-қарсы

бағытта жүріп келеді. Егер екеуінің арасындығы қашықтық 1 км болса, онда неше минуттан кейін кездеседі? Километрді метрмен өрнекте.

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Даниил.
T=s/(v1+v2)=(1/12)caг=5мин=300cek