Сторона ромба дорівнює 6 см,а гострий кут - 60градусів. скільки дорівнюють діагоналі ромба?


Ответы на вопрос

Отвечает Жеребило Андрей.
D=a√(2+2cosα)=6√(2+2*1/2)=6√3 см большая диагональ)
d=a√(2-2cosα)=6√(2-2*1/2)=6√1=6см меньшая диагональ