Різниця двох мішаних чисел дорівнює 2.Сума їх цілих частин дорівнюж 8,а сума дробових частин

8/17.Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Козаренко Лилия.
X+y=8 8/17=144/17
x-y=2=34/17
x=2+y
y=(144/17-34/17)/2
y=110/17*1/2
y=110/34=55/17
y=3 4/17
x=3 4/17+2
x=5 4/17